חופשת רכיבה

בואו נצא לרכב

חופשה צריכה להיות חוויה. חוויה של ממש.

אנחנו, בחוות האלפקות, מאמינים בכך בלב שלם ולכן יצרנו עבורכם את החופשה המושלמת – ימים מופלאים בלב המדבר לצד חווית היכרות מעמיקה עם הסוסים הנהדרים שלנו – שילוב שמתאים לכל המשפחה ושבטוח לא תשכחו!​

איך זה עובד?

בין אם אתם רוכבים חדשים ובין אם ותיקים, בין אם זוג או משפחה או קבוצה של חברים – תנו לנו להרכיב עבורכם את החופשה המושלמת.
החווה מתמחה ברכיבות שטח נינוחות, או טכניות ואתגריות, לבחירתכם. תזכו להרבה רכיבות כאלה, בשטחי מדבר נפלאים, בחופשה שלכם.

אחרי שיחה מקדימה ובהתאם להרכב המשפחה או הקבוצה שלכם ולרצונות שלכם – נבנה עבורכם חופשה שתתן מענה לכל מי שמגיע איתכם ותגדל איתכם ככל שהימים בה יחלפו, כך למשל שיעורים משותפים או נפרדים לילדים ולמבוגרים, רכיבות נפרדות לבעלי ניסיון מתוך הקבוצה ולחדשים בתחום, חזרה והיכרות למי ששכח, רכיבות שטח בסביבת המכתש במגוון נופים ועוד. כל אחד והחופשה שלו.
כל אלה מצטרפים אל החוויה המדברית המלאה לה תזכו אצלנו בחווה – צימרים מפנקים, טבע מופלא ואלפקות ולאמות שיקחו אתכם הרחק בחלומות.

חבילת החופשה המושלמת כוללת

רוצים לגוון

חופשה תפתח עבורכם שער לעולמות המופלאים של מכתש רמון: העולם הגיאולוגי, עולם החי, עולם הצומח, עולם האדם, עולם הסוסים ועוד.
תוכלו להינות מתכנים נוספים המוצעים ע״י חברינו בקהילה המצפה-רמונית, דקות מהחווה (בתשלום נוסף):

  • תצפית כוכבים
  • סנפלינג במצוק מכתש רמון
  • טיולי ג’יפים
  • חץ וקשת
  • מסעדות ובתי קפה בסגנונות שונים
  • ומגוון אטרקציות נוספות הקיימות במרחב

כך למשל יכולה להיראות חופשת הסוסים שלכם

היום הראשון

הגעה לחווה והתמקמות בחדרים. מפגש עם מדריכי הרכיבה בחווה. יציאה לרכיבת היכרות שמטרתה התאמת תוכנית הרכיבה בדיוק על פי הצרכים של כל אחד מחברי הקבוצה. מדורה מתחת לשמי הכוכבים.

היום השני

האכלת עדר האלפקות והלאמות. שיעור בוקר – מתמקד בלמידת סגנון רכיבת האינדורנס ורכיבה חופשית בשטח. שיעור אחה”צ – יציאה למרעה לצד האלפקות ונגיעה בעקרונות של הובלה והנחיית בעלי חיים בעזרת סוס. טיול רגלי לפנות ערב בשביל הנדנדה אל העין הצופה על החווה. לחווייה מושלמת קחו אתכם בקבוק יין מקומי.

היום השלישי

שיעור בוקר- אימון חוויתי של תרגילי שליטה ורכיבת אקסטרים. רכיבת סיכום – יציאה לרכיבה מאתגרת אשר משלבת בתוכה את כלל העקרונות שרכשנו במהלך החופשה.

צרו קשר

התקשרו או שילחו את טופס ההתענינות ונבנה ביחד את חופשת הרכיבה המושלמת.

טלפון 052-8977010 | אימייל Farm@Alpaca.co.il

התקשרו או שילחו את טופס ההתענינות ונבנה ביחד את חופשת הרכיבה המושלמת.

טלפון 052-8977010
אימייל Farm@Alpaca.co.il