בואו נתאמן כקבוצה בשטח

המקום שבו הלבבות נפתחים, וכך גם הראשים

ODT – Outdoor Training  | פיתוח כישורים חברתיים ומיומנויות ניהול ומנהיגות, בפעילות אתגרית בתנאי שטח.

סדנאות ה- ODT בחוות האלפקות הנן הזדמנות נדירה למפגש קרוב עם האלפקות והלאמות; חיות עדינות, ידידותיות ורכות מצמר, ומעניקות למשתתפי הסדנא חוויה חד פעמית של גיבוש ולמידה.

ההובלה והתקשורת עם האלפקות והלאמות האינטליגנטיות, מביאה את משתתפי ה-ODT לתובנות שמתאפשרות רק בסביבה ייחודית זו.

פיתחנו מספר משימות אתגריות שתוכלו לשלב בסדנת ה ODT שלכם בחווה. הציצו אל כמה מהן:

איך זה עובד?

בחירת המשימות והגדרת מטרות הפעילות ייעשו בשיתוף עם מזמין הסדנא, ובהתאמה לאופי הקבוצה ולצרכיה. בכל משימה יכולים להשתתף כ-20 איש. ניתן לקיים כמה משימות במקביל וברוטציה.

משך הפעילות הוא בין שעה וחצי ליום שלם, כולל ביקור מודרך בחוות האלפקות. ניתן לשלב עם פעילויות וסדנאות נוספות באזור.

הפרדת עדר אלפקות לצבעים

בשטח בו נמצאות עשרות אלפקות, תתבקש הקבוצה להפריד את העדר לפי צבעים. על מנת להצליח במשימה תתמודד הקבוצה עם האתגר שבהובלת עדר חיות, ותצטרך להפעיל חשיבה יצירתית בשימוש בשטח הנתון, תוך מגבלות זמן ומקום. המשימה תביא לידי ביטוי ותבחן יכולות מנהיגות, קבלת החלטות בצוות, ניהול זמן יעיל, ועוד.

הובלת לאמות במסלול מכשולים

הקבוצה תחולק לשני צוותים או יותר, ובכל צוות לזוגות/שלשות. המשימה היא להוביל לאמות במסלול מכשולים שבחווה, שנבנה ומותאם במיוחד ליכולותיהם של הלאמות שלנו. זוהי משימה תחרותית בין הצוותים, שתבחן את נושא התאמת המוביל (אדם) למובל (חיה) והשפעתה על תפקוד הקבוצה. המשימה תביא לידי ביטוי גם יכולות שיתוף פעולה, תקשורת, עבודה בתנאי לחץ, התמודדות עם תחרות ועוד.

שיקוף ורכישת כלים ומיומנויות חדשות

בסיום כל משימה ולסיכום הסדנא יתקיים שיקוף וניתוח של ביצוע המשימות על ידי מנחה מטעמנו. תהליך השיקוף והניתוח מאפשר התבוננות בעבודת היחיד והצוות, הסקת מסקנות ולמידה, שתוביל לרכישת כלים ומיומנויות חדשות עבור המשתתפים, לתפקודם במקום העבודה ובחיים בכלל. ניתן לערוך את השיקוף גם על ידי או בשיתוף עם מנחה מטעם הארגון/חברה, או מנחה חיצוני אחר.
בחירת המשימות והגדרת מטרות הפעילות ייעשו בשיתוף עם מזמין הסדנא, ובהתאמה לאופי הקבוצה ולצרכיה. בכל משימה יכולים להשתתף כ-20 איש. ניתן לקיים כמה משימות במקביל וברוטציה.

צרו קשר

התקשרו או שילחו את טופס ההתענינות ונבנה ביחד את סדנת ה ODT שלכם.

טלפון 051-2998460 | אימייל Sales@alpaca.co.il

התקשרו או שילחו את טופס ההתענינות ונבנה ביחד את טיול הרכיבה המושלם.

טלפון 051-2998460
אימייל Sales@alpaca.co.il